Жаналықтар
Rojdestvo starttarynyń " qorytyndysy»
Jańa jyldaǵy alǵashqy jarystar 6 qańtarda "Olga Rypakova"jeńilatetıkalyq ortalyǵynda ótken Rojestvennaıa starttar boldy. "Bastaý" jyly "Jeńil atletıka boıynsha SHQO ORMBJSM" KMM-niń eń jas sportshylaryna 2005-2006, 2007-2008 jyldary týǵan.
60 m júgirý erler
2005-2006
1 Vlad CHENYKAEV 7.82
2 Vácheslav ALPATOV 7.87
3 Fedor LAPTEV 8.18
2007-2008
1 Ivan AGAPKIN 9.37
2 Danıal Qasymov 9.58
3 Aldıar QAIROLAEV 9.66
2009 jáne odan kishi
1 Tımýr Ádilhanov 9.18
2 Mıhaıl MAKAROV 9.42
3 Kırıll KRIVOSHEEV 9.76
300 m erler júgirý
2005-2006
1 Nıkıta PETÁHIN 39.64
2 Vácheslav ALPATOV 42.07
3 Vlad CHENYKAEV 44.05
2007-2008
1 Zahar CHEREPAHIN 52.98
2 Ivan AGAPKIN 53.49
3 Dmıtrıı POLÁKOV 54.19
2009 jáne odan kishi
1 Erdáýlet MYRZAǴAMBETOV 55.29
2 Kırıll KRIVOSHEEV 55.50
3 Iaroslav BOBROV 55.91
600 m júgirý
1 Grıgorıı SHERBAKOV 1:40.96
2 Raýl JOLDYBEKOV 1:45.00
3 Aleksandr PETROV 2:01.04
1000 m júgirý erler
1 Mıhaıl GORLOV 2:44.63
2 Alısher Jasulan 3:20.54
3 Qanaǵat MANASH 3:26.37
60 m s/b júgirý (0.914 / 8.90)
1 Erasyl MYRZAǴAMBETOV 11.00
2 Erkebulan Amanǵazın 11.53
Bıiktikke sekirý
2005-2006
1 Vácheslav ALPATOV 1.60
2 Sanjar Tileýberdy 1.55
3 Rýslan Súleımenov 1.50
2007-2008
1 Rafael Shaımuratov 1.10
2009 jáne odan kishi
1 Danel BEKENOV 1.10
2 Ilıas ERZAIANOV 1.00
Uzyndyqqa sekirý
2005-2006
1 Fedor LAPTEV 5.31
2 Roman ANIKÝSHKIN 4.94
3 Erasyl MYRZAǴAMBETOV 4.76
2007-2008
1 Danıal Qasymov 3.80
2 Aldıar KAIROLLAEV 3.79
3 Makar MALIKOV 3.56
2009 jáne odan kishi
1 Tımýr Ádilhanov 3.81
2 Mıhaıl MAKAROV 3.73
3 Danııl KRÚCHKOV 3.52
Er ıadrosynyń ıterý
2005-2006 (4.0)
1 Aleksandr LOBACH 10.43
2 Dmıtrıı VOPILOV 7.70
3 Álisher Kóbenov. 5.70
2007-2008 (4.04)
1 Vadım EVSEEV 5.44
a / k Sergey SYASKOV 10.80
s/k Danil PLOTNIKOV 16.01
Áıelder
60 m júgirý Áıelder
1 Olga BIRÚKOVA 8.42
2 Sofıa TOISKINA 8.64
2005-2006
1 Evelına RÁBKOVA 8.96
2 Arına MOZÝLÁKO 9.14
3 Sofıa KIDENKO 9.18
300 m júgirý Áıelder
2005-2006
1 Olga BIRÚKOVA 44.94
2 Alina CHISTYAKOVA 45.99
3 Anna SHÝBINA 46.85
2007-2008
1 Kamılá Tursynova 49.19
2 Arına MOZÝLÁKO 49.59
3 Faına IÝROCHKINA 49.99
2009 jáne odan kishi
1 Krıstına LÁLKINA 57.78
2 Marıa SERGACH 58.32
3 Saıa Qasymova 1:00.29
600 m júgirý Áıelder
1 Kamıla Eskendirova 1:54.29
2 Amına JANYSOVA 1:54.80
3 Valerıa LOGINOVA 2:05.15
1000 m júgirý Áıelder
1 ańsaǵan Muratbek 3:50.93
2 Dana Tursynbekova 4:04.91
s/Anastasıa BESPALOVA. 3:21.57
60 m júgirý Áıelder
2005-2006 (0.762 / 8.25)
1 Alina CHISTYAKOVA 9.63
2 Regına BENKE 9.70
3 Sofıa TOISKINA 9.97
2007-2008 (0.650 / 8.00)
1 Anastasıa KARAHOJINA 11.22
Áıel bıiktigine sekirý
2005-2006
1 Sofıa ÝSTIMENKO 1.55
2 Aleksandra BELOGORSEVA 1.45
3 Faına MEIYRMANOVA 1.30
2007-2008
1 Polına BAHTINA 1.30
2 Valerıa GROHOLOVA 1.25
3 Ámına JAMANBAEVA 1.20
Áıel uzyndyǵyna sekirý
2005-2006
1 Sofıa TOISKINA 4.97
2 Regına BENKE 4.85
2007-2008
1 Anastasıa KARAHOJINA 3.87
2 Evgenıı KÝLAKOVA 3.87
3 Janel SAIRAN 3.82
2009 jáne odan kishi
1 Marıa STEPANOVA 3.52
2 Dámen ORALBEKOVA 3.11
3 Nadıa KERIMOVA 2.94
Áıel ıadrosynyń ıterý
1 Ýlána STRÁPCHEV 4.13
Elena TRONTOVA s / k 13.44
Jarystyń barlyq hattamalary: http://vko-athletics.kz/assets/files/2020/060120/rozhdestvenskie-starty-6.01.2020_.pdf