Жаналықтар
Қарағандыда жеңіл атлетикадан еліміздің жастар Біріншілігі жалғасуда. Бүгін 17 марапат жиынтығы ойнатылды.
200 М ЖҮГІРУ
Ерлер (23 қатысушы):
1. Кирилл Григорян – (Қарағанды обл.) - 22,77
2. Даниял Оспан – (Павлодар обл.) - 22,78
3. Артем Добросмыслов – (Павлодар обл.) - 23,01
Қыздар (17 қатысушы):
1. Арина Мишеева – Маңғыстау обл.) - 25,79
2. Юлия Ткаченко (Нұр-Сұлтан – - 25,88
3. Айым КАЙСАНОВА – ШҚО, "Алтай Атлетикс-2") - 26,48
800 М ЖҮГІРУ
Ерлер (20 қатысушы):
1. Думан Ғабдығалиев – Қарағанды обл.) - 1:54,34
2. Тимур Баймұрат – Алматы обл.) - 1:55,24
3. Сергей Сухов – Қарағанды обл.) - 1:55,74
Қыздар (9 қатысушы):
1. Александра Залюбовская – Павлодар обл.) - 2:16,05
2. Екатерина Парамонова – Қарағанды обл.) - 2:17,31
3. Александра Мохирева (Қарағанды обл.) – 2:17,87
АРАЛАС ЭСТАФЕТА 4 400 М
Үш команда:
1. Павлодар обл. (Добросмыслов, Степанковская, Залюбовская, Дубина) - 3:38,37
2. ШҚО (Кусаинова, Тарасов, Ефремова, Сырбов) - 3:41,65
3. Қарағанды обл. (Бежан, Сухов, Парамонова, Половикова) - 3:57,29
КЕДЕРГІМЕН 110 М ЖҮГІРУ
Ерлер (1 қатысушы):
1. Вячеслав Земс – Қарағанды обл.) - 14,61
Қыздар (6 қатысушы):
1. Дарья Дубинина – Шымкент) - 15,20
2. Орынгүл ЗКРИЕНОВА – ШҚО) - 15,30
3. Дарья ДЕМЧЕНКО – ШҚО) - 15,67
КЕДЕРГІЛЕРМЕН 3000 М ЖҮГІРУ
Ерлер (6 қатысушы):
1. Ильхам Еркабаев – Алматы) - 9:40,94
2. Жасұлан Абелов – Шымкент) - 9:54,53
3. Мәлік Төлеби – Нұр-Сұлтан) - 10:09,41
Қыздар (3 қатысушы):
1. Светлана Саунина – Қызылорда обл.) - 11:42,88
2. Галина Панасенко – Қызылорда обл.) - 13:02,32
БИІКТІККЕ СЕКІРУ
Ерлер (5 қатысушы):
1. Игорь Косолапов (Қарағанды обл.) – 1,95
2. Лев Ши-Мо-Ұлы (Шымкент) – 1,90
3. Ринат Газимов (Қарағанды обл.) – 1,85
СЫРЫҚПЕН СЕКІРУ
Ерлер (5 қатысушы):
1. Иван Христенко – Алматы) - 4,50
2. Ербол КАЛЕНОВ (ШҚО) – 4,40
3. Иван Товченик (Алматы) – 4,30
Қыздар (1 қатысушы):
1. Ярослав Вислобокова (Алматы) – 3,50
ҰЗЫНДЫҚҚА СЕКІРУ
Ерлер (12 қатысушы):
1. Әділ Рамет (Маңғыстау обл.) – 6,65
2. Никита Осинский (Павлодар обл.) – 6,61
3. Ильяс Қадыров (ШҚО) – 6,48
Қыздар (9 қатысушы):
1. Рузана Грачева – Қарағанды обл.) - 5,53
2. Анастасия ЗАВОДИНА – ШҚО) - 5,41
3. Наталья Вантюсова (Қарағанды обл.) – 5,26
ДИСК ЛАҚТЫРУ
Ерлер (5 қатысушы):
1. Даниил Плотников – Қарағанды обл.) - 43,37
2. Данил Меньшиков (Қарағанды обл.) – 34,40
3. Сергей Траховцов (Қарағанды обл.) – 34,33
НАЙЗА ЛАҚТЫРУ
Қыздар (4 қатысушы):
1. Екатерина Нестерова (Қарағанды обл.) – 35,58
2. Диана Гейнц (Павлодар обл.) - 34,86
3. Екатерина Кочнева – Қарағанды обл.) - 32,30
Онсайыс
Ерлер (2 қатысушы):
1. Сергей Дементьев – Қарағанды обл.) - 4108
2. Максим Якимов – Қарағанды обл.) - 3452
Ақпарат көзі: vksport.kz